Logo AllForHockey

 

Bei jedem Einkauf ein Preisabschlag 10%

 


Bitte registrieren Sie sich für den Empfang von Neuigkeiten

und seien Sie unter den Ersten, die über de

Neuegkeiten und Aktionen bescheid wissen.


Schließen
Artikel wurde zu Ihrem Warenkorb hinzugefügt
OK Learn more

Für die Anpassung des Inhaltes und der Werbung, für die Erbringung von Dienstleistungen der sozialen Netzwerke und für die Analyse der Besucherzahl werden Cookies verwendet.CCM Schlitschuhe TACKS AS1 SR

Model 2018. TOP model, používaný v NHL, KHL, Extralige. Najväčšou výhodou je jednokusový skelet, ktorý prináša ďalšie výhody.

Mehr Infos

Size Chart

Size ChartCCM ICE SKATES SENIOR

799,95 €
AUF LAGER

regulärer Preis 1 099,95 €

SUPER TACKS AS1. Model 2018. Brusle, které v roce 2016 nabídly hokejovému světu výhody jednodílného skeletu a změnily hru, jsou zpátky se zbrusu novým designem, ještě dokonalejším tvarem a celou řadou vylepšení pro maximální výkon. S patentovanou a jednou z nejoblíbenějších hokejových technologií MonoFrame 360 nové brusle Super Tacks AS1, které už tak překonaly hranice, co se výkonu a padnoucího tvaru týče, posouvají limity ještě dál. VÝHODY JEDNODÍLNÉ BRUSLE Nový design s plně anatomickým tvarem, který se přizpůsobí každičkému centimetru hráčovy nohy pro vylepšený kontakt mezi chodidlem a bruslí. Dokonale padnoucí tvar. KOMPOZITOVÝ UHLÍKOVÝ SKELET Jedinečný uhlíkový kompozit, který hráči pomáhá generovat maximální energii při každém záběru brusle. SPEEDBLADE BLACK Špičkový nůž se speciální oxidovou úpravou nabízí vylepšený výkon, delší životnost ostří a větší odolnost vůči korozi.

No customer comments for the moment.

Write your review

Related Products

INFORMATION

Für die Anpassung des Inhaltes und der Werbung, für die Erbringung von Dienstleistungen der sozialen Netzwerke und für die Analyse der Besucherzahl werden Cookies verwendet.

Mehr Informationen

Kontakte

FACEBOOK